top of page

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

İşbu Site Kullanım Şartları (“Şartlar”); İdil Bilgin (“İdil Bilgin”) tarafından işletilmekte olan www.idilbilgin.com adresli Web Sitesi (“Web Sitesi”)’nin kullanım koşulları ile alakalı Web Sitesi’ni kullanan kişileri (“Kullanıcı”) bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Web Sitesi’ndeki sayfalar ve bağlı sayfalar İdil Bilgin’in malıdır ve İdil Bilgin tarafından işletilir. 

Kullanıcı, Web Sitesi’nde sunulan hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; bağlı olduğu yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunu, bu metni okuduğunu, anladığını ve Şartlar ile bağlı olduğunu kabul etmiş sayılır.

İşbu Şartlar ile, Web Sitesi’nde bulunan; Gizlilik Politikası ve KVKK Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası (beraberce “Metinler”) bir bütün olarak değerlendirilmelidir.

İdil Bilgin’in tüm Metinler’de dilediği zaman ve dilediği şekilde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Şartlar’da yapılacak değişiklikler Web Sitesi’nde yayımlandığı andan itibaren geçerlidir.

 

Sorumluluk

 

  1. Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. kişiler nezdinde doğacak zararlar dahil her türlü zarardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder. 

  2. Kullanıcı, Web Sitesi’nin genel güvenliğini tehdit edecek, Web Sitesi’nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda 3. kişiler nezdinde doğacak zararlar dahil her türlü zarardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder. 

  3. Kullanıcı, Web Sitesi’ni kullanırken; başta Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Türk Borçlar Kanunu ve diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Metinler’e uymayı kabul eder. Bu metinlere ve/veya hukuka aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcı’ya aittir.

 

Fikri Mülkiyet Hakları

 

  1. Web Sitesi’nde yer alan atölye içerikleri, deneysel çalışmalar, kitaplar, metodoloji, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi İdil Bilgin’e ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Web Sitesi’nin ziyaret edilmesi veya bu Web Sitesi’ndeki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez. 

  2. Web Sitesi’nde yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. 

 

Garanti Vermeme

 

İdil Bilgin tarafından sunulan hizmetler "olduğu gibi” ve "mümkün olduğu” temelde sunulmakta ve pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk veya ihlal etmeme konusunda tüm zımni garantiler de dahil olmak üzere hizmetler veya uygulama ile ilgili olarak (bunlarda yer alan tüm bilgiler dahil) sarih veya zımni, kanuni veya başka bir nitelikte hiçbir garantide bulunmamaktadır. 

 

İDİL BİLGİN İLETİŞİM BİLGİLERİ
Web Sitesi: www.idilbilgin.com

Eposta: info@idilbilgin.com

bottom of page